» Płyty drzwiowe


Płyty drzwiowe foliowane PCV

Technologie stosowane w naszym przedsiębiorstwie gwarantują, że zakupione u nas płyty drzwiowe cechują się najwyższą jakością na rynku stolarki drzwiowej. Dzięki specjalnej technologii prasowania folii z odpowiednim rysunkiem stosowanej w naszej firmie, drzwi z płyty HDF głęboko tłoczonej przypominają te wykonane z drewna litego (szczególnie modele okleinowane folią typu soft). Aby każdy z naszych klientów mógł w szybki sposób odnaleźć coś dla siebie, wzory płyt do wyboru podane są poniżej w postaci wysokiej jakości zdjęć wraz z indywidualnymi nazwami. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę, płyty drzwiowe foliowane PCV można wykonać w wielu wariantach, dostosowując je do indywidualnych wymagań klienta (np. logo firmy). Płyty drzwiowe wykonane przez nas przedstawioną powyżej metodą gwarantują stworzenie drzwi o lekkich i stabilnych skrzydłach, odpornych na zarysowania, które cechują się łatwością w utrzymaniu i konserwacji. Dzięki najnowszej technologii z wykonanych przez nas płyt drzwiowych każdy klient będzie w pełni usatysfakcjonowany. Poniżej przedstawiamy Państwu wzory płyt drzwiowych foliowanych PCV (płyt tłoczonych HDF 3mm oraz frezowanych 6-10 mm), oferowaną przez nas kolorystykę oraz wykonywane przez nas formaty. W razie dodatkowych pytań związanych z zamówieniami płyt drzwiowych zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na dole naszej strony internetowej, lub poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Nasza obsługa z chęcią fachowo doradzi Państwu w wyborze oferowanych przez nas produktów oraz odpowie na wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy do kontaktu.Anatol - 11

Artur - 12

Amadeusz - 13

Albin - 14

Andrzej - 15

Ajax - 16

Piotr - 17

Robert - 18

Moon - 19

Olimp - 20

Roma - 21

Flower - 22

Assos

Perge

Simena
 

Kolorystyka

płyciny drzwiowe - kolorystyka

Formaty

Podstawowe wymiary płycin MDF: 860 lub 980 x 2050/2070 mm.

Istnieje możliwość wykonania płycin wg indywidualnych zleceń:

  • frezowanego wzoru płyciny,
  • jej formatowania.

 

UWAGA: frezowany wzór na płycinie 860/980 x 2050 nie wykracza poza pole:

130 mm od góry

240 mm od dołu

310 od osi pionowej płyciny

Płyty tłoczone (3mm)

płycina okleinowana PERGE płycina okleinowana PERGE

Dzięki specjalnej technologii prasowania folii z odpowiednim rysunkiem, drzwi z płyty HDF głęboko tłoczonej przypominają te wykonane z drewna litego (szczególnie okleinowane folią typu soft). Można wykonać je w wielu wariantach: pełnych, szklonych szkłem ornamentowym, witrażowym, jako drzwi łazienkowe oraz jako jedno i dwudzielne.

Z płycin drzwiowych wykonanych tą metodą powstają drzwi o lekkich i stabilnych skrzydłach, odpornych na zarysowania, łatwe w utrzymaniu i konserwacji.

ANATOLIA* - 011 PERGE - 014      
płycina okleinowana ASPENDOS płycina okleinowana ASPENDOS płycina okleinowana PERGE efes016 hitit017
ASPENDOS - 012 ASSOS - 013 SIMENA - 015 EFES 016 HITIT 017

Formularz kontaktowy:

Kontakt

Zakład Produkcyjny
ul. Pilska 30
78-400 Szczecinek
Tel. +48 94 37 455 02
Faks: +48 94 37 486 00
tel. kom.: 694 05 55 53
e-mail: biuro@pacyfikformat.comWeb by PROwincja.eu :: SimplePRO CMS 2.0

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności