15 LAT NA RYNKU


NAJWYŻSZY POZIOM OBSŁUGI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

15 LAT NA RYNKU


NAJWYŻSZY POZIOM OBSŁUGI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INFORMACJE O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Pacyfik-Format” swoją pozycję na rynku meblarskim wypracowuje już od 2000 roku. Od początku istnienia firmy jej oferta związana jest z usługami świadczonymi na rzecz podmiotów działających w branży stolarsko-meblarskiej.

W pierwszych latach działalności „Pacyfik-Format”, oferowane przez firmę usługi związane były z frezowaniem i oklejaniem płyt MDF/HDF. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz rozbudowie parku maszynowego, oferta poszerzana była o kolejne usługi. I tak w roku 2003 wprowadziliśmy usługę okleinowania płycin drzwiowych, ościeżnic i opasek drzwiowych w oparciu o najnowszą technologię pras 3D firmy BÜRKLE.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony rynku, od kilku lat profil działalności firmy skupia się głównie na produkcji frontów meblowych. Oferujemy fronty meblowe okleinowane foliami PCV w dekorach matowych jak i na wysoki połysk.

Nowe inwestycje pozwalają nam na poszerzenie oferty z zakresu produkcji frontów meblowych jak i usług związanych ze stolarstwem meblowym. Nowoczesna technologia produkcji umożliwia realizację najnowszych trendów z branży meblarskiej.

Swoją obecną pozycję na rynku firma zawdzięcza zaangażowaniu oraz profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia. Wykwalifikowana kadra, posiadająca długoletnie doświadczenie daje gwarancję najwyższej jakości produktów i usług oferowanych przez „Pacyfik-Format”.

Zapisz się do naszego newslettera