15 LAT NA RYNKU


NAJWYŻSZY POZIOM OBSŁUGI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

15 LAT NA RYNKU


NAJWYŻSZY POZIOM OBSŁUGI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

USŁUGI JAKIE ŚWIADCZYMY

FREZOWANIE PŁYT

Stosowane przez naszą firmę maszyny typu CNC firmy Weeke dają nieograniczone możliwości wykonywania szerokiej gamy wzorów frezowań zarówno frontów meblowych jak i innych elementów do wykorzystania w branży meblarskiej i stolarce drzwiowej. Fronty meblowe surowe doskonale nadają się do lakierowania. Z oferty tej mogą skorzystać zakłady produkcyjne, stolarskie jak i klienci indywidualni.

CIĘCIE PŁYT

Wielkoformatowe centrum obróbcze CNC pozwala na zaproponowanie naszym klientom usługi cięcia płyt wiórowych { format 2800x2070 } na elementy prostoliniowe jak i krzywoliniowe z przeznaczeniem pod stelaże do mebli tapicerowanych.

OKLEJANIE PŁYT

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dajemy możliwość wykonania usługi oklejania folią PCV z materiału powierzonego. Daje to naszym klientom nieograniczone możliwości kolorystyczne przy wyborze mebli kuchennych, łazienkowych i pokojowych.

INDYWIDUALNE FREZOWANIE

Usługę tę proponujemy klientom, którzy przy wyborze wzoru i koloru swoich mebli kierują się indywidualnymi upodobaniami. Fachowa kadra jest w stanie doradzić i sprostać najbardziej wyszukanym pomysłom i gustom w branży meblarskiej.

Zapisz się do naszego newslettera